Desatero pravidel, kterých se držíme :)

17. 7. 2016

Desatero pravidel, kterých se držíme :)

1. Navzájem si pomáhat, jeden za všechny, všichni za jednoho.

2. Nevzdávat se za jakéhokoliv stavu, chtít bojovat až do konce.

3. Slušné chování - Pozdravit, poprosit, poděkovat.

4. Pomáhat s pomůckami, jak před, tak i po tréninku.

5. Příchod včas na trénink i k zápasům, ale hlavně vždy s úsměvem :) :), protože s úsměvem jde vše lépe.

6. Podpora samostatnosti (Již jsme dost velcí, abychom si zjistili, kdy se kde, co děje, a kdo s kým, kam pojede na zápas, trenér vám furt plenky měnit nebude)

7. Soustředěnost - před zápasem i na tréninku - nebudeme si prohlížet různé kraviny a řešit pitomosti .... Budeme se koncentrovat pouze na hru a trénink, nic jiného nás v danou chvíli nezajímá, protože se chcete zlepšit.

8. Jsme tým, tak se podle toho i oblékneme na zápasy do jednoho, ať držíme partu všichni. Na zápasy a tréninky - přicházíme v týmovém oblečení!!! Omluvenka pouze jestliže jdu ze školy a nestíhám se převléct.

9. Na tréninku nebudeme trávit čas stáním a poleháváním, to můžeme i doma, ale budeme se snažit zdokonalovat pohybové a fotbalové dovednosti.

10. Posloucháme trenéry, nehádáme se a nediskutujeme, ani při střídání, nekřičíme na spoluhráče, ale naopak je podpoříme, chybu může udělat každý.

Jako v předchozích sezónách, tak i v letošní pokračujeme v bodování, vyhrávají ti, co do toho dávají maximum, nejen na trénincích, v zápasech, ale i ve škole - vychováváme osobnosti, ne zvířata

Dále jsme vytvořili takový menší seznam, který bychom chtěli praktikovat a poprosíme o podporu.