Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění na sezonu 2016/2017

17. 7. 2016

Soustředění 2016 - - - Láz – 6 km za Příbramí směr Rožmitál

Penzion Kunc – Láz 215

 

Sobota 20.08.2016

  • Nástup v 10:00 – Pension Kunc I – II. –

  • 10:15 – 11:00 – rozdělení do pokojů a vybalení

  • 11:15 – 12:00 – Představení programu – co nás čeká

  • 12:00 – 13:00 – Oběd - restaurant

  • 13:00 – 14:00 – Relax

  • 14:00 – 14:15 – Svačina - Altánek

  • 14:30 – 17:00 – Zátěžový trénink

  • 17:30 – 18:30 – Večeře - restaurant

  • 18:30 – 19:30 – Relax

  • 19:45 – 20:15 – Druhá večeře - Altánek

  • 20:15 – 22:00 – Relax – film, hry, čtení popřípadě psaní trestů

  • 22:15 – Večerka a odevzdání elektroniky

 

Neděle 21.08.2016

  • 06:45 – Budíček

  • 07:00 – 07:30 – Rozcvička

  • 07:45 – 08:30 – Snídaně - Altánek

  • 08:30 – 09:15 – Relax

  • 09:30 – 11:45 – Trénink (síla, koordinace, rychlost, herní cvičení)

  • 12:00 – 13:00 – Oběd - restaurant

  • 13:00  -14:00 – Relax

  • 14:30 – 17:15 – Odpolední tréninková jednotka + zde bude i svačina

  • 17:30 – 18:30 – Večeře - Restaurant

  • 18:30 – 19:30 – Relax

  • 19:45 – 20:15 – Druhá večeře - Altánek

  • 20:15 – 22:00 – Relax – film, hry, čtení popřípadě psaní trestů

  • 22:15 – Večerka a odevzdání elektroniky

 

Pondělí 22.08.2016

  • 06:45 – Budíček

  • 07:00 – 07:30 – Rozcvička

  • 07:45 – 08:30 – Snídaně - Altánek

  • 08:30 – 09:15 – Relax

  • 09:30 – 11:45 – Trénink - (síla, koordinace, rychlost, herní cvičení)

  • 12:00 – 13:00 – Oběd - restaurant

  • 13:00  -14:00 – Relax

  • 14:30 – 17:15 – Odpolední tréninková jednotka – zde bude i svačina

  • 17:30 – 18:30 – Večeře - restaurant

  • 18:30 – 19:30 – Relax

  • 19:45 – 20:15 – Druhá večeře - Altánek

  • 20:15 – 22:00 – Relax – film, hry, čtení popřípadě psaní trestů

  • 22:15 – Večerka a odevzdání elektroniky

 

Úterý 23.08.2016

  • 06:45 – Budíček

  • 07:00 – 07:30 – Rozcvička

  • 07:45 – 08:30 – Snídaně - Altánek

  • 08:30 – 09:15 – Relax

  • 09:30 – 11:30 – Trénink - (síla, koordinace, rychlost, herní cvičení)

  • 12:00 – 12:45 – Oběd - restaurant

  • 13:00  -14:00 – Relax

  • 14:15 – 15:15 – Odpolední tréninková jednotka – Zaměření na zakončení

  • 15:30 – 16:00 – Lehká večeře – Ovocný salát

  • 17:15 – 19:45 – PU - FC Háje A + B – 1.fk Příbram

  • 20:00 – 20:45 – Večeře – restaurant + Ovoce

  • 20:45 – 22:00 – Relax – film, hry, čtení popřípadě psaní trestů - Altánek

  • 22:15 – Večerka a odevzdání elektroniky

 

Středa 24.08.2016

  • 06:45 – Budíček

  • 07:00 – 07:30 – Rozcvička

  • 07:45 – 08:30 – Snídaně - Altánek

  • 08:30 – 09:15 – Relax

  • 09:30 – 11:45 – Trénink – zaměříme se na hru 10+1

  • 12:00 – 12:45 – Oběd - restaurant

  • 12:45 - 15:00 – Relax + Svačina

  • 16:15 – 19:00 – PU – FC Háje – Tatran Sedlčany – 1 hřiště – 7+1

  • 16:15 – 19:00 – PU – FC Háje – Spartak Příbram ml. Ž. – 2. Hřiště – 7+1

  • 19:30 – 22:00 – Grilování + Dezert + projekce filmu - Altánek

  • 22:15 – Bojovka

 

Čtvrtek 25.08.2016

  • 08:30 – Budíček

  • 08:45 – 09:30 – Snídaně - Altánek

  • 09:30 – 10:30 – Relax

  • 10:45 – 11:15 – Oběd - restaurant

  • 11:40 – odjezd busem směr Příbram – Aquapark na dvě hodiny

  • 15:00 – Svačina a přesun směr Spartak Příbram na PU – 10+1

  • 16:00 - 18:30 – PU – 10+1 – Spartak Příbram st. ž. – FC Háje

  • 19:25 – Odjezd z Příbrami

  • 20:00 – 20:30 – Večeře - restaurant

  • 20:30 – 22:00 – Relax – film, hry, čtení popřípadě psaní trestů

  • 22:15 – Večerka a odevzdání elektroniky

 

Pátek 26.08.2016

  • 06:45 – Budíček

  • 07:00 – 07:30 – Rozcvička

  • 07:45 – 08:30 – Snídaně - Altánek

  • 08:30 – 09:15 – Relax

  • 09:30 – 11:45 – Trénink - (síla, koordinace, rychlost, herní cvičení)

  • 12:00 – 13:00 – Oběd - restaurant

  • 13:00  -14:00 – Relax

  • 14:30 – 17:15 – Odpolední tréninková jednotka – Regenerace + herní cvičení

  • 17:30 – 18:30 – Večeře - Restaurant

  • 18:30 – 19:30 – Relax

  • 19:45 – 20:15 – Druhá večeře - Altánek

  • 20:15 – 22:00 – Relax – film, hry, čtení popřípadě psaní trestů

  • 22:15 – Večerka a odevzdání elektroniky

 

Sobota 27.08.2016

  • 06:45 – Budíček

  • 07:00 – 07:30 – Rozcvička

  • 07:45 – 08:30 – Snídaně - Altánek

  • 08:30 – 09:15 – Relax

  • 09:30 – 11:45 – Trénink - (síla, koordinace, rychlost, herní cvičení)

  • 12:00 – 13:00 – Oběd - restaurant

  • 13:00  -14:00 – Relax

  • 14:30 – 17:15 – Trénink – (síla, koordinace, rychlost, herní cvičení)

  • 17:30 – 18:30 – Večeře - Restaurant

  • 18:30 – 19:30 – Relax

  • 19:45 – 20:15 – Druhá večeře - Altánek

  • 20:15 – 22:00 – Relax – film, hry, čtení popřípadě psaní trestů

  • 22:15 – Večerka a odevzdání elektroniky

 

Neděle 28.08.2016

  • 06:45 – Budíček

  • 07:00 – 07:30 – Rozcvička

  • 07:45 – 08:30 – Snídaně

  • 08:30 – 09:15 – Relax

  • 09:30 – 11:45 – Trénink – Herní trénink

  • 12:00 – 13:00 – Oběd

  • 13:00  -14:00 – Dobalení

  • 14:00 – Odjezd

Soustředění 2016/2017 - ročník 2004 - FC Háje JM - Jídelníček
Sobota 20.8. 12:00-12:45 Oběd Hovězí vývar s masem a nudlemi
Kuřecí nudličky - dušená rýže
16:00-16:10 Svačina Ovoce
17:30-18:15 Večeře Smažený vepřový řízek, brambory s máslem
20:00-20:30 Večeře II Smažený sýr v housce + zelenina
 
Neděle 21. 8. 07:45-08:30 Snídaně Pečivo, jogurt, vločky, máslo, mléko, šunka, sýr, toast, …
10:30-10:40 Svačina Ovoce + pití
12:00-12:45 Oběd Hrachová s párkem
Vepřový šleh, dušená rýže
15:45-15:55 Svačina Ovoce + pití
17:30-18:15 Večeře Vepřo-knedlo-zelo-HK
20:00-20:30 Večeře II Ovocný koláč
Pondělí 22. 8.  
07:45-08:30 Snídaně Pečivo, jogurt, vločky, máslo, mléko, šunka, sýr, toast, …
10:30-10:40 Svačina Ovoce + pití
12:00-12:45 Oběd Kuřecí vývar s kapáním
Smažená rybí treska, bramborová kaše
15:45-15:55 Svačina Ovoce + pití
17:30-18:15 Večeře Kuřecí maso s tmavou omáčkou, rýže 
20:00-20:30 Večeře II Toasty
Úterý 23. 8.  
07:45-08:30 Snídaně Pečivo, jogurt, vločky, máslo, mléko, šunka, sýr, toast, …
10:30-10:40 Svačina Ovoce + pití
12:00-12:45 Oběd Brokolicová
Boloňské špagety
15:30-16:00 Večeře II Ovocný salát
17:00-17:10 Svačina Ovoce + pití
20:00-20:45 Večeře Fazole po Breťansku
Středa 24. 8.  
07:45-08:30 Snídaně Pečivo, jogurt, vločky, máslo, mléko, šunka, sýr, toast, …
10:30-10:40 Svačina Ovoce + pití
12:00-12:45 Oběd Zeleninový vývar
Rizoto s kuřecím masem a zeleninou, kys. Okurka
15:50-16:00 Svačina Ovoce + pití + sušenka
19:30--) Večeře Budeme grilovat - maso a zeleninu + palačinky
Čtvrtek 25. 8.  
07:45-08:30 Snídaně Pečivo, jogurt, vločky, máslo, mléko, šunka, sýr, toast, …
10:30-10:40 Svačina Ovoce + pití
10:45-11:30 Oběd Zeleninový krém
Těstovinový salát s kuřecím masem - může být i krůtí
14:30-15:00 Večeře II Toasty
16:00-16:10 Svačina Ovoce + pití
20:00 - 20:45 Večeře Rajská hovězí pečeně, HK
Pátek 26. 8.  
07:45-08:30 Snídaně Pečivo, jogurt, vločky, máslo, mléko, šunka, sýr, toast, …
10:30-10:40 Svačina Ovoce + pití
12:00-12:45 Oběd Hovězí vývar s rýží a hráškem
Kuřecí prsa s broskví - opečený brambor
15:45-15:55 Svačina Ovoce + pití
17:30-18:15 Večeře Zapečené těstoviny s uzeným masem, kys. Okurka
20:00-20:30 Večeře II Smažený sýr v housce + zelenina
Sobota 27. 8.  
07:45-08:30 Snídaně Pečivo, jogurt, vločky, máslo, mléko, šunka, sýr, toast, …
10:30-10:40 Svačina Ovoce + pití
12:00-12:45 Oběd Čočková
Pečené kuřecí stehno, Rýže
15:45-15:55 Svačina Ovoce + pití
17:30-18:15 Večeře Španielský ptáček, HK
20:00-20:30 Večeře II Toasty
Neděle 28. 8.    
07:45-08:30 Snídaně Pečivo, jogurt, vločky, máslo, mléko, šunka, sýr, toast, …
10:30-10:40 Svačina Ovoce + pití
12:00-12:45 Oběd Kuřecí vývar s celestýnskými nudlemi
Smažený kuřecí řízek, bramborová kaše
odjezd domů a v pondělí na tréninku na viděnou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seznam hráčů – Soustředění 2016/2017

  • 2. Daniel Nosek

  • 3. David Beránek

  • 4. Jakub Matějka

  • 5. Matěj Feigl

  • 6. David Truong

  • 7. David Votoček

  • 8. Barbie – nejede má soustředění s Aerobikem

  • 9. Víťa Horník

  • 10. Tom – přestupuje na Slavii

  • 11. Mára Musil

  • 12. Šimon Konečný - dovolená

  • 13. Honzík Košař

  • 14. Jiří Vybíral

  • 15. Šimon Calta

  • 16. Krýša Čapek

  • 17. Vilém Suchánek

  • 18. Vojta Nevečeřal – soustředění 02

  • 19. Dave Dalibába

  • 20. Daniel Kaňka – nejede dovolená

  • 21. Jakub Steklý

  • 22. Fany Kačerovský – nejede dovolená

  • 23. Tréňa

  • 24. Pavel Jun

  • 25. Alex Krayuschkin

  • 26. Klára Nosková

  • 27. Týnka Vandasová

  • 28. Barča Nosková

  • 29. Kristián Beneš – nejede rodinný program

  • 30. Richard Břicháček – bojí se J

  • 31. Ali Budi

  • 33. Maky Kavková

  • 36. Lukáš Kříž

  • 37. Dimo Konopkin

  • 38. Adam Sochor

  • 77. Kubík